Gól Viniciuse Juniora proti Manchesteru City krade show

Vinicius Junior předvedl své výbušné tempo a vstřelil druhý gól Realu Madrid, když se španělští giganti podruhé probojovali zpět do semifinále Ligy mistrů s Manchesterem City. Real Madrid byl nucen tvrdě pracovat proti bující Manchester City v úterý v prvním zápase semifinále Ligy mistrů na Etihad Stadium. Fanoušci v Real Madrid fotbalové dresy mohou být na pokraji frustrace, když City vypadalo, že by s ním v úvodních 10 minutách utekli, protože góly Kevina De Bruyna a Gabriela Jesuse jim zajistily dvoubrankové vedení. Anglický klub vylétl z bloků s nejrychlejším gólem v semifinále soutěže a během 11 minut vedl o dva góly.

John Stones z City byl jmenován na pravého obránce, ale kvůli brzkému zranění anglického reprezentanta odešel z lavičky Fernandinho, aby se této role ujal. Viniciusův druhý gól Realu Madrid však ukradl show. Brazilcova figurína a muškátový oříšek Fernandinha mu umožnily prolomit postranní čáru a proklouzl míčem kolem Edersona a zařídil tak skóre 3-2. Objevily se nové záběry zachycující nevídanou reakci šéfa Manchesteru City Pepa Guardioly na druhý gól Realu Madrid v prvním zápase úterního semifinále Ligy mistrů. Mistrovský gól měl také fanoušky v fotbalové dresy komplety tryskajících na sociálních sítích.

Z Fernandinha jste se museli cítit trochu špatně, když vezmete v úvahu, že neměl být v pozici, kterou by mohl zničit jeho brazilský kolega. Davy v fotbalové dresy komplety by ho litovaly. A říkat, že Guardiola byl vykuchaný poté, co viděl Viniciuse zničit jeho zkušeného záložníka, by bylo podcenění. Jeho tým bude ve skutečnosti naštvaný, že nevyhrál o více, ale bude optimistický, pokud jde o postup do druhého finále Ligy mistrů v řadě. Příznivci v Real Madrid fotbalové dresy to neřeknou. Nepřítomnost Kylea Walkera i Joaa Cancella City pocítilo, provizorní Fernandinho ukázal svůj věk proti mladistvému ​​tempu a bujarosti Viniciuse.