Kylian Mbappe byl vystřídán kvůli zranění při výhře PSG 3:1 nad Montpellier

Poté, co vyhráli jen jeden ze svých čtyř ligových zápasů od mistrovství světa, Paris Saint-Germain umožnila, aby se ve středu otevřel boj o titul Ligue 1, když zamířili do Montpellier. Kylian Mbappe, který také neproměnil penaltu, se po 20 minutách střídal za levé stehno, ale trenér Christophe Galtier řekl, že francouzský útočník si poškodil koleno. Vítěz zlaté kopačky Světového poháru viděl přímý kop, který zachránil Benjamin Lecomte, než bylo nařízeno opakování a francouzský útočník znovu minul. Poté byl nucen odejít po pouhých 21 minutách poté, co utrpěl zranění v PSG dres.

Mbappeho ruměnec byl ušetřen, protože PSG bez něj a nepřítomného Neymara na hřišti třikrát skórovalo, ale Christophe Galtier bude mít obavy, že vypadl i Sergio Ramos. Trenér Christophe Galtier po zápase naznačil, že zranění bylo způsobeno spíše klepáním než svalovým problémem. To je obzvláště znepokojivé pro Les Parisians, protože za pouhé dva týdny zbývá první zápas v zápase Ligy mistrů s Bayernem Mnichov. Fabian Ruiz a Lionel Messi vystřelili šampiony do vedení 2:0 góly v 55. a 72. minutě.

Bayern Mnichov zamíří do Paříže už za 13 dní na obnovení Ligy mistrů a fanoušci se nyní zapotí na kondici svého superhvězdného útočníka a také zkušeného obránce Ramose. Sotva ideální, když už Neymara trápí „svalová únava“ a hvězdné trio Mbappe, Neymar a Lionel Messi bojuje o kolektivní formu v fotbalové dresy. Mezitím vítězství posunulo PSG o pět bodů na první místo Ligue 1. Olympique de Marseille vyhrál 2:0 v Nantes a přeskočil RC Lens, který ztratil své první body doma po porážce 1:0 od Nice. druhé místo.