Německo zakončilo kampaň Ligy národů remízou 3:3 proti Anglii

Poté, co bylo Německo vyřazeno ze hry silným maďarským týmem, se vrátilo ke svým skórovacím způsobům ve vzrušující a hlučné aféře ve Wembley proti zuřivým fotbalovým rivalům Anglii. A pozdní vyrovnávací gól Kai Havertze upřel Anglii ohromující comeback vítězství, když Německo zakončilo svou kampaň v Lize národů zábavnou remízou 3:3. To fanoušci v Německo dres nečekali. Německo bylo ochuzeno o útočnou jiskru, ale dostalo se mu brzké šance, když Popeův nervózní odkliz byl sražen dolů a Gundogan zakroutil míč nad tyčí. Ani Anglie, ani Německo neměly dnes večer ve Wembley o co hrát a po bezbodovém prvním poločase se rozhodly trochu pobavit a vstřelily po třech gólech.

Sedm týdnů bude Hansi Flick sedět a slyšet penaltu Harryho Kanea, která zasáhla horní roh. Byl to zvuk odtahování opony, když byla odhalena ošklivá pravda této německé strany. V fotbalové dresy s číslem 7 přišel Havertzův zásah 15 minut poté, co Ilkay Gundogan prosadil Německo do vedení z penalty. "Ze hry si můžeme vzít spoustu pozitiv. A bylo pozitivní, že jsme se na konci znovu vrátili. Byl to dobrý test." řekl Flick. Završuje senzační výkon pro Havertze, který měl silnou kampaň na EURO 2021 a vypadá dobře, že bude opět jedním z klíčových mužů Německa.

Když byl Bellingham hrubě hacknut Nico Schlotterbeckem a Kane rozbil jeho bodový kop vysoko kolem Ter Stegena, anglickí fanoušci byli v párty módu. Ale jejich oslava zdviženífotbalové dresy přišla příliš brzy, protože Havertz měl jiné nápady, tentokrát se odrazil po střele Serge Gnabryho. Pevné instinkty středového útočníka od Kaie! Hansi Flick vyzval jeho stranu, aby ukázal, že věří ve svůj styl hry, a aby se bavil v Německo dres. Mezitím se Mason Mount stal druhým modrým, který našel zadní část sítě, a vybičoval v nádherném prvním pokusu o vyrovnání skóre.